نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دیگه کم آوردم !!!

839
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48795
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation دیگه کم آوردم !!!

دیگه واقعا کم اوردم خسته شدم مامان بابام ی دقه راحتم نمیذارن .... هربار اومدم بشینم پیششون نصیحتم میکنن
    ۱۶ سالمه الان و به اجبار اومدم رشته ی انسانی این رشته رو دوست نداشتم نمیخواستم بیام ولی مامانم رفت برام نامه گرفت از اداره منو زوری فرستاده این رشته و میگه ک باید نمره هاتم خوب باشه
    به مامانم هرچیزی ک میگم یا هر درد و دلی ک میکنم سریع میره ب بابام میگه یا قضیه رو خیلی جو میده بهش بزرگش میکنه
    یا مثلا هرچیزی ک میشه میگن آبرومونو میبری ما تو این محل آبرو داریم .... آبرومون مهم تر از توعه
    همش فرق میذارن بین منو خواهرم
    من هرچی میگم میخوام میگن پول نداریم ولی برای خواهرم سریع فراهم میکنن
    همش منو تحقیر میکنن اعتماد ب نفسمو گرفتن هیچی دیگه ازم نمونده ((: یه روزایی دلم میخواد دیگه نباشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : دیگه کم آوردم !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Dinakl نمایش پست ها
    دیگه واقعا کم اوردم خسته شدم مامان بابام ی دقه راحتم نمیذارن .... هربار اومدم بشینم پیششون نصیحتم میکنن
    ۱۶ سالمه الان و به اجبار اومدم رشته ی انسانی این رشته رو دوست نداشتم نمیخواستم بیام ولی مامانم رفت برام نامه گرفت از اداره منو زوری فرستاده این رشته و میگه ک باید نمره هاتم خوب باشه
    به مامانم هرچیزی ک میگم یا هر درد و دلی ک میکنم سریع میره ب بابام میگه یا قضیه رو خیلی جو میده بهش بزرگش میکنه
    یا مثلا هرچیزی ک میشه میگن آبرومونو میبری ما تو این محل آبرو داریم .... آبرومون مهم تر از توعه
    همش فرق میذارن بین منو خواهرم
    من هرچی میگم میخوام میگن پول نداریم ولی برای خواهرم سریع فراهم میکنن
    همش منو تحقیر میکنن اعتماد ب نفسمو گرفتن هیچی دیگه ازم نمونده ((: یه روزایی دلم میخواد دیگه نباشم
    اشتباه بزرگیه که مشکلتو به دیگران بگی کسی بخواد هم نمیتونه کمکت کنه باید نادیده بگیری هرکی که حالش بهتر از تو باشه اتفاق خوبی براش نیفتاده فقط اتفاقات بد رو نادیده گرفته

3. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : دیگه کم آوردم !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    اشتباه بزرگیه که مشکلتو به دیگران بگی کسی بخواد هم نمیتونه کمکت کنه باید نادیده بگیری هرکی که حالش بهتر از تو باشه اتفاق خوبی براش نیفتاده فقط اتفاقات بد رو نادیده گرفته
    با ایشون هم نظر هستم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد